Jesienno zimowa aura wymusza na projektantach Nike Sportswear inne rozwiązania niż w pierwowzorach. Dzięki temu na sklepowych półkach ląduje dobrze znany model Roshe One, ale już w wydaniu Suede i kolorystyce opisywanej jako Mahogany / Metallic Gold – Light Bone.

Co tym razem zmajstrowano w Oregonie? Ano postawiono na całą zamszową cholewkę, zastąpiono normalną dla tego modelu siateczkę. Praktycznie cała cholewka jest w odcieniach koloru bordowego, przełamano to metalicznym złotem na bocznej łyżwie, a wszystko to postawiono na lekkiej i wygodnej podeszwie w białawym kolorze. Dopełnieniem jest delikatny wzór na toeboxie. I to by było na tyle, proste, schludne i zarazem ciekawe, pasują jak i na damskie tak i na męskie stopy.

Bohater wpisu pojawił się w sklepie Titolo, ale w Polsce podpytajcie o nie w sklepie Worldbox.

Nike Roshe Run Suede
Mahogany / Metallic Gold – Light Bone
685280-270
Listopad 2015

Nike Roshe Run Suede-Mahogany-Metallic Gold-Light Bone-1 Nike Roshe Run Suede-Mahogany-Metallic Gold-Light Bone-2 Nike Roshe Run Suede-Mahogany-Metallic Gold-Light Bone-3 Nike Roshe Run Suede-Mahogany-Metallic Gold-Light Bone-4 Nike Roshe Run Suede-Mahogany-Metallic Gold-Light Bone-5

Reklama
air jordan