Roshe Two Flyknit w kolorystyce Midnight Navy już Wam pokazywaliśmy, więc najwyższa pora zająć się wersją numer dwa, która już za chwilę zadebiutuje na sklepowych półkach. Bohaterem tego wpisu będzie wariant Black / Bright Crimson.

Całkiem nowe Roshe będą spoczywały na świeżej biało czarnej podeszwie z trzema warstwami amortyzacji. Na tym postawiono lekką cholewkę wykonaną w technologii Flyknit, której bazą jest kolor czarny, na który naniesione zostały czerwone wypukłe poprzeczne linie. Do tego dochodzi czarny Swoosh, pięta oraz kołnierz wraz ze sznurowaniem w tym samym kolorze.

Zdjęcia zaprezentował sklep Sneaker Politics, w którym zadebiutują już 1 września, podobnie jak w polskim sklepie internetowym Nike.

NIKE ROSHE TWO FLYKNIT-BLACK-BRIGHT CRIMSON-0 NIKE ROSHE TWO FLYKNIT-BLACK-BRIGHT CRIMSON-1 NIKE ROSHE TWO FLYKNIT-BLACK-BRIGHT CRIMSON-2 NIKE ROSHE TWO FLYKNIT-BLACK-BRIGHT CRIMSON-3 NIKE ROSHE TWO FLYKNIT-BLACK-BRIGHT CRIMSON-4 NIKE ROSHE TWO FLYKNIT-BLACK-BRIGHT CRIMSON-5 NIKE ROSHE TWO FLYKNIT-BLACK-BRIGHT CRIMSON-6

Reklama
air jordan