Na łamach naszego magazynu mogliście się juz zapoznać z nowym modelem Roshe Two w dwóch świetnych kolorystykach Iguana i Ultra Black oraz z wersją Midnight Navy. Ten wpis poświęcimy na kolejną świeżą propozycję, będzie to mianowicie wydanie Gym Red / Black – Volt.

Raz jeszcze mamy styczność z prostym projektem, co jest bardzo dobrym rozwiązaniem na start nowego modelu. Cholewka, która przypomina z lekka skarpetę i otula stopę, została zabarwiona na ciemny odcień czerwieni, którą skontrastowano z kolorem czarnym. Całość postawiono na odnowionej i jeszcze wygodniejszej podeszwie z trzema warstwami amortyzacji. W tym przypadku wykorzystano do jej zabarwienia kolor biały.

Buty zostały zaprezentowane przez sklep Rock City Kicks. Jeśli nie znajdziecie tam swojego rozmiaru to zajrzyjcie do polskiego sklepu Nike pod tym linkiem.

NIKE ROSHE TWO-GYM RED-BLACK-VOLT-1 NIKE ROSHE TWO-GYM RED-BLACK-VOLT-2 NIKE ROSHE TWO-GYM RED-BLACK-VOLT-3 NIKE ROSHE TWO-GYM RED-BLACK-VOLT-4 NIKE ROSHE TWO-GYM RED-BLACK-VOLT-5 NIKE ROSHE TWO-GYM RED-BLACK-VOLT-6 NIKE ROSHE TWO-GYM RED-BLACK-VOLT-7

Reklama
air jordan