W kwietniu tego roku pisaliśmy, że Nike zmienia nazwę Roshe Run na Roshe One jednocześnie przypuszczając, że w najbliższym czasie pojawi się ich kontynuacja. Nie sądziliśmy, że przyjdzie nam czekać aż do końca roku.

Przed Wami pierwsze ilustracje butów Nike Roshe Two!!! Na pierwszy rzut oka nie widać różnic, projektanci Nike Sportswear nie wprowadzili całkiem ‚nowego’ modelu, ani nawet znaczących zmian. No ale zerknijcie na początek na język, brakuje go, a w zamian dostajemy jednolitą konstrukcję przypominającą skarpetę. Następnie zerknijcie na system wiązania, a dokładnie na oczka na sznurówki i ich okolice, tu też nastąpiły delikatne zmiany. Modyfikacja nie ominęła również bocznego panelu, który nie dochodzi do końca kołnierza, a na tyle widzimy branding Nike. Kosmetyczne zmiany nastąpiły również na podeszwie, wprawdzie bok i część środkowa są niemalże identyczne, ale przeobrażeniu uległ jej spód, ma delikatne wcięcia niczym Nike Free.

Konkretów co do premiery butów Nike Roshe Two jeszcze nie znamy, ale będą to zapewne pierwsze tygodnie i miesiące 2016 roku. W sprzedaży pojawią się zapewne w sklepie Worldbox.

Nike Roshe One Flyknit NM-Black-Black Nike Roshe Two (Wiosna Lato 2016) Ilustracje-1 Nike Roshe Two (Wiosna Lato 2016) Ilustracje-2 Nike Roshe Two (Wiosna Lato 2016) Ilustracje-3 Nike Roshe Two (Wiosna Lato 2016) Ilustracje-4 Nike Roshe Two (Wiosna Lato 2016) Ilustracje-5 Nike Roshe Two (Wiosna Lato 2016) Ilustracje-6 Nike Roshe Two (Wiosna Lato 2016) Ilustracje-7

Source: NikeBlog
Reklama
air jordan