- Reklama -NIke Air MaxNIke Air Max
Strona głównaSztukaDesignZobacz od środka S23NYC Studio, które zajmuje się rozwojem aplikacji Nike Sneakrs

Zobacz od środka S23NYC Studio, które zajmuje się rozwojem aplikacji Nike Sneakrs

Nike wprowadzając na rynek swoją aplikację Nike Sneakrs czy jak kto woli SNKRS zrewolucjonizowało zakupy dokonywane w wersji cyfrowej. W tym miejscu darujmy sobie komentarze związane z dostępnością produktu, bo to temat na osobny wpis, ale trzeba przyznać, że aplikacja sama w sobie jest świetna.

Aplikacja Nike Sneakrs pierwotnie służyła do obslugiwania limitowanych i kolaboracyjnych premier, ale z czasem dzięki innowacyjnym pomysłom znacznie się rozwinęła. Warto tu chociażby wspomnieć SNKRS Cam i AR (rzeczywistość rozszerzona), SNKRS Stash, który łączy cyfrowe możliwości aplikacji ze społecznym aspektem zakupu butów oraz SNKRS Pass, który związany jest z premierą w wybranych miastach.

Od momentu debiutu blisko 5 lat temu zespół tworzący aplikacje i zastosowane w niej rozwiązania systematycznie rósł aż powstał ogromny zespół ludzi, który trzeba gdzieś ulokować. Na jego potrzeby powstało osobne biuro w Nowym Jorku, które zostało nazwane Nike S23NYC Studio. To właśnie ze środka tego biura pochodzą wklejone w dalszej częściu wpisu zdjęcia.

W tak konfortowych warunkach zespół skupiony wokół aplikacji Nike Sneakrs może spokojnie pracować i poświęcać czas by w pełni zrozumieć zachowania konsumentów. Zespół zbiera informacje o aktywnościach w aplikacji i tłumaczy bałagan kliknięć oraz przesunieć po ekranie, które nazywają „signals”, aby dostarczyć dokładnie to, czego chce i potrzebuje konsument. Główny nacisk kładziony jest również na budowanie społeczności poprzez odpowiednie opowiadanie historii i angażujące treści.

Zatem zerknijcie poniżej i zobaczcie w jakich warunkach pracuje zespół z Nike S23NYC Studio.

nike S23NYC Studio 1 nike S23NYC Studio 2 nike S23NYC Studio 3 nike S23NYC Studio 4 nike S23NYC Studio 5 nike S23NYC Studio 6 nike S23NYC Studio 7 nike S23NYC Studio 8 nike S23NYC Studio 9 nike S23NYC Studio 10 nike S23NYC Studio 11 nike S23NYC Studio 12

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike Air Force 1
- Reklama -NIke Air Force 1

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: