- Reklama -NikeNike
Strona głównaStylSneakersNike SB Dunk Low J-Pack “Shadow”

Nike SB Dunk Low J-Pack “Shadow”

Byliśmy już w momencie, w którym nikt nie łudził się, że złota era Nike SB Dunk Low powróci, a jednak! Końcówka 2018 i cały 2019 sprawił, że zajawka i mega zainteresowanie ponownie zakotwiczyły w naszych sercach. Dziś mamy dla Was kolejny arcyciekawy smaczek w postaci wersji J-Pack “Shadow”.

Podobnie jak w całym zestawie J-Pack z 2005 roku, tak i ten wariant czerpał inspiracje kolorystyczne z oryginalnych wersji Air Jordan 1. W tym przypadku z kultowej kolorystyki Shadow, która powróciła kilka lat temu.

Konstrukcja butów bazuje w dużej mierze na zamszu w matowym odcieniu czerni, jednakże boczne panele oraz kołnierz mamy w skórze z delikatną fakturą, która również jest czarna. Przełamaniem jest kolor szary na górze skórzanego toeboxa oraz na zamszowym Swooshu i wyściółce. W kolorze szarym jest również wiązanie. Wszystko to postawiono na białej podeszwie z szarym spodem.

To są lutowe GR (General Release = zwykłe wydanie), więc nie ma daty premiery, a sklepy mogą sprzedawać swoje pary zaraz po przyjeździe kuriera z dostawą. W Polsce pytajcie o nie w sklepie miniramp z Poznania lub SH Store z Warszawy. Powinny być również osiągalne w oficjalnym sklepie Nike SB.

Nike SB Dunk Low J-Pack “Shadow”
Black / Medium Grey – Black – White
BQ6817-007
Luty 2020

Nike SB Dunk Low J-Pack Shadow BQ6817-007 1 Nike SB Dunk Low J-Pack Shadow BQ6817-007 2 Nike SB Dunk Low J-Pack Shadow BQ6817-007 3 Nike SB Dunk Low J-Pack Shadow BQ6817-007 4 Nike SB Dunk Low J-Pack Shadow BQ6817-007 5

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: