Ekipa projektantów Nike SB chyba nie śpi po nocach, a w ich głowach pojawia się multum dziwnych myśli. Przykładem na to jest wariacja na temat wprowadzonych w zeszłym rok butów Janoski Max, które w tym sezonie będą wychodziły również w wersji Mid.

Zacznijmy od dołu, gdzie widzimy podeszwę z widocznym systemem Air Max oraz rozwiązanie z Nike Free, ten element mamy w bieli. Z kolei cholewka jest w tym przypadku po raz pierwszy o średniej wysokości co jest niemałym zaskoczeniem. Jej wygląd może Wam z lekka przypominać… wykładzinę dywanową, a zrobiono ją z płótna. Warto jeszcze zerknąć na piętę, gdzie zastosowano czarną skórę, a przód buta ma dodatkową ochronę naniesioną termozgrzewalną technologią.

Jak na razie buty Nike SB Janoski Max Mid są dostępne w sklepie Rock City Kicks, a w ciągu najbliższych dni pojawią się również w bliższych nam lokalizacjach.

Nike SB Janoski Max Mid-Baroque Brown-Black-Laser Crimson-1 Nike SB Janoski Max Mid-Baroque Brown-Black-Laser Crimson-2 Nike SB Janoski Max Mid-Baroque Brown-Black-Laser Crimson-3 Nike SB Janoski Max Mid-Baroque Brown-Black-Laser Crimson-4 Nike SB Janoski Max Mid-Baroque Brown-Black-Laser Crimson-5 Nike SB Janoski Max Mid-Baroque Brown-Black-Laser Crimson-6

 

Reklama
air jordan