Projektanci Nike SB na końcówkę tego roku przygotowali arcyciekawy zestaw, którego ochrzczono jako Metallic Gold. Składa się on z aż trzech modeli i są to dwa różne warianty Janoski i model Trainerendor.

Zacznijmy od tego ostatniego, który został skonstruowany przy pomocy czarnej skóry i postawiony na białej podeszwie z czarnym nakropieniem. Wykończono go Swooshem w kolorze złotym. To samo wykończenie ma następny model, czyli Janoski Max, którego konstrukcja opiera się o czarną siateczkę. W przeciwieństwie do poprzednika tu widzimy czarną podeszwę. Na koniec zostawiamy najbardziej krzykliwy wariant, czyli Janoski Low pokryty w całości złotą farbą. Jedynie kołnierz, łyżwa oraz sznurówki pozostały czarne, a podeszwę zabarwiono na biało. 

Widoczne tu zdjęcia pochodzą ze sklepu atmos, więc w bliższych nam sklepach powinny pojawić się w ciągu najbliższych tygodni.

NIKE SB-METALLIC GOLD PACK-1 NIKE SB-METALLIC GOLD PACK-2 NIKE SB-METALLIC GOLD PACK-3 NIKE SB-METALLIC GOLD PACK-4 NIKE SB-METALLIC GOLD PACK-5 NIKE SB-METALLIC GOLD PACK-6

Reklama
air jordan