Trzeci promodel butów dla Erica Kostona w stajni Nike SB inspirowany jest butami Kobego Bryanta oraz linią butów do nogi.

Cholewka buta będzie prawie całkowicie pozbawiona przeszyć i szytych połączeń pomiędzy panelami, wszystko zostanie połączone termozgrzewalnie, zatem nic nie powinno Was uwierać czy przeszkadzać, podobne rozwiąxania jak w butach Kobego. Natomiast ‚skarpeta’ czy też kołnierz, jak zwał tak zwał, został wykonany w technologii Flyknit. To z kolei pomysł zaczerpnięty z ostatnich wariantów butów Nike Mercurial oraz Hypervenom. Ciekawostką jest tu też fakt, że na bocznych panelach będziemy mieli siateczkę by zwiększyć przewiewność i wentylację. Całość to w dużej mierze syntetyczne materiały, gdzieniegdzie zobaczymy zamsz. Za trzymanie stopy i przyleganie do niej odpowiedzialna będzie technologia Flywire.

Na pierwszy ogień pójdą dwie wersje kolorystyczne: biało beżowo szara oraz niebieska z żółtymi akcentami i jasną podeszwą. Konkretów co do premiery butów Nike SB Koston 3 jeszcze nie znamy, ale śledźcie nas uważnie, ponieważ będziemy jeszcze o nich wspominać.

Nike SB przedstawia Koston 3-1 Nike SB przedstawia Koston 3-2 Nike SB przedstawia Koston 3-3 Nike SB przedstawia Koston 3-4 Nike SB przedstawia Koston 3-5 Nike SB przedstawia Koston 3-6 Nike SB przedstawia Koston 3-7

Reklama
air jordan