- Reklama -Jordan 1Jordan 1
Strona głównaStylSneakersNike SB przedstawia limitowaną linię Orange Label

Nike SB przedstawia limitowaną linię Orange Label

Rusza linia Nike SB Orange Label, która będzie limitowana w kwestiach dostępności. Buty z tejże linii kupicie tylko i wyłącznie w skateshopach.

Skateboardowa dywizja Nike została założona przez nieżyjącego już Sandy’ego Bodeckera, a od jej powstania w 2002 roku miała wzloty i upadki. Już na samym początku założono, że rozwój marki będzie stopniowy i będzie tworzony oddolnie, czyli bezpośrednio przez samych skaterów i najlepsze skateshopy pomijając główne kanały marki spod znaku Swoosha.

Teraz amerykański brand powraca do korzeni i pod hasłem #supportyourlocalskateshop wydaje pierwszą kolekcję butów Nike SB Orange Label. W jej skład wejdą absolutne podstawy i najważniejsze modele takie jak Blazer Mid, Dunk Low oraz Mid, a także niskie Bruin i Gato. To czym będzie się wyróżniać linia to lepsze i wytrzymalsze materiały, a także nowa metka z lekko pochylonym brandingiem na języku.

W pierwszej kolejności na sklepowe półki wjadą wydania z czarną cholewką i widniejącym na niej białym Swooshem. Całość będzie postawiona albo na brązowej podeszwie, albo białej z brązowym spodem. Poniżej możecie się im przyjrzeć dokładniej dzięki oficjalnym fotografiom od amerykańskiej marki.

Buty z kolekcji Nike SB Orange Label pojawią się w takich sklepach jak miniramp oraz SH Store już 1 marca.

Jesteśmy bardzo ciekawi jak będzie wyglądała kolejna kolekcja i jak rozwinie się temat wspierania lokalnych sklepów.

nike sb blazer mid orange label nike sb bruin orange label Nike SB Dunk Low Orange Label nike sb dunk mid orange label nike sb gato orange label

- Reklama -jordan
- Reklama -jordan

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: