W dniu dzisiejszym to jest 1 lipca odbyła się światowa premiera nowego buta ze stajni Nike SB, mianowicie Stefan Janoski Hyperfeel. Projektanci montują tu najnowsze rozwiązania i technologie by jeszcze bardziej ulepszyć doznania.

Przy jeździe na desce jej czucie jest jednym z najważniejszych aspektów. Czym lepsze mamy czucie deski tym łatwiej jest nam ją kontrolować, przez łatwiej wykręcić jakiś trick. Z pomocą przychodzi tu ekipa odpowiedzialna za projekt Hyperfeel. Zadebiutował on już jakiś czas temu przy modelach Koston 3 Hyperfeel oraz przy Zoom Bruin Hyperfeel, teraz wita się z modelem Stefan Janoski Low.

Projektanci utrzymali linię i projekt cholewki w prostym klimacie, bez zbędnych udziwnień, wykonano ją z zamszu. Cała zabawa dzieje się gdzie indziej. Cholewka przylega jak skarpeta, amortyzację mamy dzięki zastosowaniu wkładek Lunarlon, dochodzi do tego jeszcze odpowiednia elastyczność podeszwy, to wszystko sprawia, że but jest integralną częścią stopy i stara się zachowywać jak ona.

Widoczna tu nowość w postaci butów Nike SB Janoski Hyperfeel jest dostępna w Polsce w 4 nowych kolorystykach: niebieskiej, czarnej, czarno białej i szarej. Możecie je zgarnąć w sklepie pod tym linkiem.

 

 

Nike SB przedstawia Stefan Janoski Hyperfeel-1 Nike SB przedstawia Stefan Janoski Hyperfeel-2 Nike SB przedstawia Stefan Janoski Hyperfeel-3 Nike SB przedstawia Stefan Janoski Hyperfeel-4 Nike SB przedstawia Stefan Janoski Hyperfeel-5 Nike SB przedstawia Stefan Janoski Hyperfeel-6 Nike SB przedstawia Stefan Janoski Hyperfeel-7 Nike SB przedstawia Stefan Janoski Hyperfeel-8

Reklama
air jordan