Czy jeżdżąc na desce nie szukałeś nigdy dobrej miejscówki, nawet jeśli była bardzo odległa? Czy nie wybierałeś się na zawody do innego miasta? Jeśli nie jest to CI obce to powinieneś kojarzyć koraliki i wzorzyste narzuty na fotele czy to w busach czy samochodach.

Właśnie one były główną inspiracją przy najnowszym zestawie Road Trip od Nike SB. W jego skład wchodzą między innymi trzy modele butów, są to buty Dunk High, jak również dwie wersje Janoskich: Slip On oraz Max. Każdy z nich został uzbrojony w białą podeszwę oraz elementy wykonane z czarnego zamszu. Jednakże najważniejszym elementem są kolorowe i wzorzyste panele, to one są odpowiedzialne na charakter tego projektu.

Oprócz tego w kolekcji znajdą się jeszcze koszulki oraz czapki. Premiera już za chwilę, być może pojawią się w sklepie pod tym linkiem.

Nike SB-Road Trip Pack-1 Nike SB-Road Trip Pack-2 Nike SB-Road Trip Pack-3 Nike SB-Road Trip Pack-4 Nike SB-Road Trip Pack-5 Nike SB-Road Trip Pack-6 Nike SB-Road Trip Pack-7 Nike SB-Road Trip Pack-8 Nike SB-Road Trip Pack-9

Reklama
air jordan