- Reklama -NIke WyprzedazNIke Wyprzedaz

Nike SB Stefan Janoski Low RM “Violent Femmes”

Na dywaniku mamy specjalny projekt od Nike SB, który bazuje na butach Stefan Janoski Low RM, a inspiracją do ich stworzenia był zespół Violent Femmes.

Wspomniana wyżej kapela to amerykańska grupa postpunkowa z Milwaukee utworzona z inicjatywy Gordona Gano, Briana Ritchiego i Victora de Lorenzo. W 2013 roku grupa zeszła się ponownie, a pośród jej licznych fanów znajduje się nie kto inny jak sam Stefan Janoski.

Nowy projekt butów utrzymany jest w minimalistycznym i ascetycznym stylu, a udało się to uzyskać poprzez białe płótno pokrywające całą cholewkę oraz białą podeszwę. Za charakter i wyjątkowość tego przedsięwzięcia odpowiadają wyszywane napisy “Violent” oraz “Femmes” na zewnętrznych stronach cholewki, które na podeszwach mają swoje „odbicie w wodzie”. Z kolei na języku umieszczono napis „I’m Nothing”, który jest tytułem ich kawałka z 1994 roku, który teraz pojawi się na reedycji albumu, a jako ciekawostkę podamy fakt, że zaśpiewa w nim sam Janoski.

Opisywane tu buty Nike SB Stefan Janoski Low RM “Violent Femmes” pojawią się w sklepie Nike SB na jesień bieżącego roku.

Nike SB Stefan Janoski Low RM Violent Femmes-1 Nike SB Stefan Janoski Low RM Violent Femmes-2 Nike SB Stefan Janoski Low RM Violent Femmes-3 Nike SB Stefan Janoski Low RM Violent Femmes-4 Nike SB Stefan Janoski Low RM Violent Femmes-5

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -NIke WyprzedazNIke Wyprzedaz

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: