- Reklama -NIke Air MaxNIke Air Max

Nike SB Stefan Janoski Mid – Dark Grey / Dark Grey – Terra Cotta

Już w połowie kwietnia tego rok wspominaliśmy o tym ciekawym wydaniu, popularnego modelu Nike SB Stefan Janoski, ale w wersji Mid. Jeśli jeszcze o nim nie czytaliście to sprawdźcie ten news – Nike SB Stefan Janoski Mid – „Wool Fleece” Pack – Zajawka.

Wówczas – tak jak tytuł sugeruje – była to tylko zajawka. Dzisiaj dokładamy do tego wpisu lepsze zdjęcia, datę premiery i miejsce, gdzie możecie nabyć te buty. Co do wyglądu to oczywiście nic nie uległo zmianie. Przede wszystkim dominuje charakterystyczny odcień szarości, który bardzo dobrze współgra z różową podeszwą. Ponadto do produkcji użyto takiego materiału jak m.in. Fleece – jest on bardzo często wykorzystywany przy bluzach z polaru. Zatrzymuje ciepło, jest bardzo lekki, szybko schnie i może być prany bez żadnych problemów (choć tutaj odpuścilibyśmy sobie wrzucanie go do pralki).

Natomiast co do dostępności tych kicksów, to już teraz kupicie je w wybranych sklepach na całym świecie. Sprawdźcie m.in. internetowy Premier.

Nike SB Stefan Janoski Mid
Dark Grey/Dark Grey-Terra Cotta
599637-006
Październik 2013

10-8-13NikeSBJanoskiMidFleeceGry2 10-8-13NikeSBJanoskiMidFleeceGry3 10-8-13NikeSBJanoskiMidFleeceGry4 10-8-13NikeSBJanoskiMidFleeceGry5 10-8-13NikeSBJanoskiMidFleeceGry6 xl_10-8-13NikeSBJanoskiMidFleeceGry1

- Reklama -Nike Air Force 1Nike Air Force 1

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: