Trainerendor z oferty Nike SB to but, który wpadł w oko nie tylko fanom skateboardingu nadchodzi w świeżej propozycji opisywanej jako White / Obsidian – University Red.

Prezentowane poniżej wydanie jest raczej ‚after skate’, a to za sprawą konstrukcji, ponieważ cholewka została wykonana z przewiewnej siateczki. Co się dziwić, jak lato już za rogiem. Główną rolę odgrywa tu czysta i świeża biel, która została skontrastowana przez kolor obsydianowy na bocznej łyżwie oraz czerwień na bocznym panelu oraz tyle cholewki. Wszystko to postawiono na białej podeszwie z czerwonym akcentem. Rzecz jasna nie brakuje tu charakterystycznego zapięcia nad śródstopiem, który również jest czerwony.

Bohater tego wpisu pojawił się ostatnio w ofercie sklepu Rock City Kicks, więc chwila moment i będzie w bliższych nam lokalizacjach.

Nike SB Trainerendor-White-Obsidian-University Red-1 Nike SB Trainerendor-White-Obsidian-University Red-2 Nike SB Trainerendor-White-Obsidian-University Red-3 Nike SB Trainerendor-White-Obsidian-University Red-4 Nike SB Trainerendor-White-Obsidian-University Red-5 Nike SB Trainerendor-White-Obsidian-University Red-6 Nike SB Trainerendor-White-Obsidian-University Red-7 Nike SB Trainerendor-White-Obsidian-University Red-8

Reklama
air jordan