- Reklama -NikeNike
Strona głównaStylSneakersNike SF-AF 1 High „Velvet Brown”

Nike SF-AF 1 High „Velvet Brown”

Nike Sportswear na sezon jesienno zimowy przygotowało nowe wersje butów Special Field Air Force 1 High, czy jak niektórzy wolą SF-AF1 High. Velvet Brown jest jedną z nich i właśnie jej poświęcamy ten wpis.

Projektanci amerykańskiej marki zdecydowali się zrezygnować ze skóry i zastąpili ją zamszem. Materiał ten stosują na przodzie oraz na bokach cholewki, pojawia się również na bocznej łyżwie. Na tyle nadal pozostaje balistyczny nylon, który sięga do samej góry bardzo wysokiej cholewki. Oczywiście nie brakuje tu nietypowego zapięcia na kołnierzu. Wszystko to wraz z podeszwą zostało zabarwione na kolor brązowy.

Za oceanem premiera opisywanych butów Nike SF-AF 1 High „Velvet Brown” przewidziana jest na 25 sierpnia. W Polsce nie znam daty premiery, ale sprawdzajcie na wszelki wypadek dział nowości w oficjalnym sklepie Nike.

Nike SF-AF 1 High Velvet Brown-1 Nike SF-AF 1 High Velvet Brown-2 Nike SF-AF 1 High Velvet Brown-3 Nike SF-AF 1 High Velvet Brown-4 Nike SF-AF 1 High Velvet Brown-5 Nike SF-AF 1 High Velvet Brown-6

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: