- Reklama -NikeNike
Strona głównaStylSneakersNike SF-AF1 High „Brown Suede”

Nike SF-AF1 High „Brown Suede”

Do premiery nowej wariacji na temat butów Nike SF-AF1 High jeszcze kilka chwil. W międzyczasie na sklepowych półkach pojawi się bardziej klasyczne wydanie jeśli można to tak nazwać. Przed Wami na ekranach kolorystyka nazywana Brown Suede lub Velvet Brown.

Projektanci Nike Sportswear postanowili zastąpić skórzane panele, które okupowały cały przód i boki cholewki zabarwionym na brązowo zamszem. W podobnym kolorze jest również balistyczny nylon na tyle bita i na kołnierzu. W kolorze brązowym są również wszelkiego rodzaju dodatki, zapięcia, sznurowanie czy język. Wszystko co tu wspomnieliśmy zostało osadzone na brązowej podeszwie.

Ten nietypowy wariant butów pojawił się ostatnio w amerykańskim sklepie Rock City Kicks. Z czasem powinny być osiągalne w oficjalnym sklepie Nike, sprawdzajcie ich dział nowości na bieżąco.

Nike SF-AF1 High Brown Suede-1 Nike SF-AF1 High Brown Suede-2 Nike SF-AF1 High Brown Suede-3 Nike SF-AF1 High Brown Suede-4 Nike SF-AF1 High Brown Suede-5 Nike SF-AF1 High Brown Suede-6 Nike SF-AF1 High Brown Suede-7 Nike SF-AF1 High Brown Suede-8

 

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: