- Reklama -NikeNike
Strona głównaStylSneakersNike SF-AF1 Mid “For Baltimore”

Nike SF-AF1 Mid “For Baltimore”

Buty Air Force 1 od zawsze kojarzyły się nam z Nowym Jorkiem, ale początki były całkowicie inne. Dwa lata po ich premierze w 1982 roku Nike nie zamierzało przedłużać ich produkcji. Jednakże w Baltimore sądzili wtedy co innego i gdyby nie 'moda’ na ten model i znikające ze sklepowych półek dostawy nie wiadomo czy mielibyśmy okazję nosić teraz takie wydania jak chociażby całkiem nowe Nike SF-AF1 Mid.

Ekipa z Oregon chce uczcić ten okres w swojej historii wydaniem specjalnego projektu nazwanego For Baltimore. Nowy model w przednich partiach oraz na bokach ma cholewkę wykonaną ze skóry, z kolei tył to balistyczny nylon. Dochodzi do tego kilka ciekawych smaczków. Mam tu na myśli zapięcia na zamek błyskawiczny na tyle czy złoty napis B’More na pasku przy kołnierzu. Dołączono zawieszkę oraz specjalne komiksowe wkładki. Rzecz jasna nie braknie okazjonalnego kartonu. Wszystko to postawiono na brązowej gumowej podeszwie.

Niestety ich ilość i dostępność będzie na chwilę obecną bardzo ograniczona. Widoczne tu buty Nike SF-AF1 Mid “For Baltimore” będzie można kupić tylko w Baltimore. Być może z czasem trafią do szerszej dystrybucji, ale tego nie można teraz przewidzieć.

Nike SF-AF1 Mid For Baltimore-1 Nike SF-AF1 Mid For Baltimore-2 Nike SF-AF1 Mid For Baltimore-3 Nike SF-AF1 Mid For Baltimore-4 Nike SF-AF1 Mid For Baltimore-5

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: