- Reklama -NikeNike
Strona głównaStylSneakersNike SF-AF1 Mid QS - Cargo Khaki / Total Crimson

Nike SF-AF1 Mid QS – Cargo Khaki / Total Crimson

Kilka sezonów temu Nike Sportswear wypuściło arcyciekawy projekt oznaczony jako SF-AF1, który przedstawiał klasyczne Air Force 1 w militarnym klimacie i z przeprojektowaną cholewką. Dziś mamy dla Was chyba jedną z najbardziej charakterystycznych wersji jak do tej pory.

Przed oczami macie kolorystykę Cargo Khaki / Total Crimson, w której uwagę skupiają kolory. Natomiast materiały i rozwiązania zastosowane na cholewce potęgują wyjątkowość tego wydania. Przód buta mamy w klasycznej skórze, pojawia się ona również w okolicach wiązania. Te elementy wydają się być normalne i tradycyjne. Zerknijcie jednak na boczne panele i tył, które zostały wykonane z siateczki z bardzo dużymi oczkami, przez które widać środek buta. Wspomniana skóra została zabarwiona na bardzo ciemną militarną zieleń. Natomiast tył to kolor pomarańczowo czerwony, który od razu rzuca się w oczy. To jednak nie wszystko. Projektanci spod znaku Swoosha (to o dziwo go brakuje, co jest kolejną ciekawostką) na tyle cholewki wprowadzają dwa zamki błyskawiczne.

Widoczne tu wydanie będzie wersją QS (Quickstrike), więc ilość będzie ograniczona, a dostępność tylko w kilku sklepach w Polsce, no i oczywiście w internetowym sklepie Nike.

Nike SF-AF1 Mid QS
Cargo Khaki/Total Crimson
AA7345-300
10 Sierpień 2017

Nike SF-AF1 Mid QS Cargo Khaki Total Crimson-1 Nike SF-AF1 Mid QS Cargo Khaki Total Crimson-2 Nike SF-AF1 Mid QS Cargo Khaki Total Crimson-3 Nike SF-AF1 Mid QS Cargo Khaki Total Crimson-4 Nike SF-AF1 Mid QS Cargo Khaki Total Crimson-5 Nike SF-AF1 Mid QS Cargo Khaki Total Crimson-6

 

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: