- Reklama -NikeNike
Strona głównaStylSneakersNike przywraca kolejną oryginalną wersję Nike Shox R4 "Black / Silver"

Nike przywraca kolejną oryginalną wersję Nike Shox R4 „Black / Silver”

Jakiś czas temu Nike przywróciło na sklepowe półki pierwszą oryginalną kolorystykę Nike Shox R4, a dziś możemy się szykować na powrót kolejnej! Przed Wami zdjęcia wersji Black / Silver.

Buty, który przez wielu jest uwielbiany i mają z nim najlepsze wspomnienia, przez innych jest mocno znienawidzony przez konotacje. Chłopaczki w bramach, szeleszczące dresy, białe skiety i łysa głowa, no i ta szybkość na nogach! Coś pięknego!

W tym wydaniu dzieje się już ciut więcej niż przy poprzedniej wspomnianej wyżej edycji. Cholewka przedzielona jest na pół, jej górne partie mamy w kolorze czarnym, natomiast cały dół to jasny srebrny kolor przełamany czarną obwolutą Swoosha. Mało? No to zerknijcie na osławione sprężyny pod piętą w krwistej czerwieni. Czarny nosek wieńczy cay projekt. Tu już na odległość czuć dresowy styl i prędkość!

Widoczne tu buty Nike Shox R4 „Black / Silver” pojawiły się właśnie w brytyjskim sklepie Footpatrol, więc na dniach wypatrujcie ich w polskim sklepie Nike.

Nike Shox R4 Black Silver 0 Nike Shox R4 Black Silver 1 Nike Shox R4 Black Silver 2 Nike Shox R4 Black Silver 3 Nike Shox R4 Black Silver 4 Nike Shox R4 Black Silver 5

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: