- Reklama -NikeNike
Strona głównaSztukaDesignNike Sneaker Illustrations by Jack Stocker

Nike Sneaker Illustrations by Jack Stocker

Mieliśmy już do czynienia z różnymi sposobami prezentacji kultowych sneakersów. Były m.in. rozkładane kostki Pawła Nolberta, ale teraz mamy okazję sprawdzić coś całkiem nowego.

Mianowicie zdolny artysta Jack Stocker, w ramach pracy dyplomowej, zaprezentował właśnie swoje najnowsze dzieło – chodzi o zestaw, który składa się z sześciu ilustracji. Na każdej możemy zobaczyć dany model butów firmy Nike. Wszystko byłoby normalne, gdyby nie sposób interpretacji Stockera.

Gdy sprawdzimy zdjęcia, to można odnieść wrażenie, że patrzymy na pewien rodzaj wycinanek, które świetnie oddają klimat poszczególnych sneakersów. Użyte wzory, kolory i sposób ich zestawienia, zmusza obserwatora do niemałego wysiłku, ale efekt końcowy jest naprawdę imponujący.

Jack Stocker na warsztat wziął takie kicksy jak Air Max 1, Air Max 90, Air Max 180, Air Huarache LE, Air Flow i Air Max Light. Ponadto, jeśli ktoś jest zainteresowany historią tego Pana, to zapraszamy wszystkich na wywiad z nim. Znajdziecie go na oficjalnej stronie internetowej thedailystreet.

via thedailystreet

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: