- Reklama -NikeNike
Strona głównaStylSneakersNike Sock Dart “Gym Red”

Nike Sock Dart “Gym Red”

Wprawdzie lato się skończyło, ale ekipa Nike Sportswear wcale nie zamierza odłożyć na półkę czy w kąt butów Sock Dart. Serwują zatem ich kolejną wersję kolorystyczną, którą opisuje się jako Gym Red / White – Black. Możecie się z nią bliżej zapoznać na załączonych poniżej fotografiach.

Konstrukcja buta oparta jest o elastyczną oraz przewiewną siateczkę, którą projektanci z Oregonu barwią na żywy odcień koloru czerwonego. Natomiast zapięcie nad śródstopie, które odpowiada za dopasowanie jest całkowicie przezroczyste. Towarzyszy temu jeszcze biel na klocku na tyle, jak również na wygodnej podeszwie, która od spodu jest czarna. Na podeszwie umieszczono również czarny Swoosh.

Zdjęcia opisywanych butów Nike Sock Dart pochodzą ze sklepu Sneaker Politics, ale jeśli nie dostaniecie tam swojego rozmiaru to wpadajcie do polskiego internetowego sklepu Nike Sportswear.

Nike Sock Dart Gym Red-1 Nike Sock Dart Gym Red-2 Nike Sock Dart Gym Red-3 Nike Sock Dart Gym Red-4 Nike Sock Dart Gym Red-5 Nike Sock Dart Gym Red-6 Nike Sock Dart Gym Red-7 Nike Sock Dart Gym Red-8

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: