Pamiętacie jak na początku grudnia pokazaliśmy Wam wiosenno letnie nowości w modelu Nike Sock Dart, które miały trafić do sprzedaży jako normalne ogólnodostępne wydania? Dziś mamy dla Was jeden z pokazywanych tam wariantów, chodzi o kolorystykę Medium Grey / White – Black.

Designerzy Nike Sportswear sięgają po kolor szary i montują go na tkanej cholewce (z ciekawym rozwiązaniem na górze toeboxa) od samego przodu po tył, gdzie widnieje biały akcent. Dopełniają to przezroczystym zapięciem nad śródstopiem. To jednak nie koniec, ponieważ całość została osadzona na białej podeszwie z czarnym spodem. Szary plastikowy nosek oraz delikatna czarna łyżwa po boku na podeszwie wieńczą cały ten projekt.

Premiera opisywanych butów Sock Dart przewidziana jest na 11 marca. W Polsce podpytajcie w sklepie Worldbox lub sprawdźcie oficjalny sklep Nike.

Nike Sock Dart
Medium Grey/White-Black
819686-002
11 Marzec 2016

Nike Sock Dart-Medium Grey-White-Black-1 Nike Sock Dart-Medium Grey-White-Black-2 Nike Sock Dart-Medium Grey-White-Black-3 Nike Sock Dart-Medium Grey-White-Black-4 Nike Sock Dart-Medium Grey-White-Black-5

Reklama
air jordan