- Reklama -Air Jordan 1Air Jordan 1
Strona głównaStylSneakersNike Sportswear - kolekcja Sneakerboot (Zima 2016)

Nike Sportswear – kolekcja Sneakerboot (Zima 2016)

Całkiem niedawno przedstawiliśmy Wam zestawienie najlepszych butów na jesień, a Nike Sportswear jest już o krok dalej i już szykuje się na sezon zimowy. To właśnie wtedy wypuszczą na sklepowe półki swoją najnowszą kolekcję Sneakerboot.

Ekipa Estill Mag przedstawiła Wam zestawienie damskie z eksluzywnym wydaniem Roshe Two Hi Flyknit, my skupimy się tylko na tych męskich. Poniżej widzicie zatem zimowe wcielenie takich modeli jak Lunar Force 1 Flyknit Workboot na lunarowej podeszwie w kolorze białym z gumowym spodem oraz z zapięciem przy kołnierzu, Air Presto Mid Utility, czyli wysokie Presto wykonane w całości ze skóry oraz przystosowane do gorszej pogody, deszczu i śniegu – Lupinek Flyknit.

Dziś przedstawimy Wam tylko zdjęcia poglądowe, jak tylko pojawi się więcej fotografii to postaramy się przedstawić Wam dokładniej każdy z tych modeli. Zatem szykujcie hajs na listopad, wtedy właśnie powinny pojawić się na sklepowych półkach.

Nike Sportswear-kolekcja Sneakerboot (Zima 2016)-1 Nike Sportswear-kolekcja Sneakerboot (Zima 2016)-2 Nike Sportswear-kolekcja Sneakerboot (Zima 2016)-3

- Reklama -Air Jordan 5
- Reklama -Air Jordan 5

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: