No i stało się, Nike Sportswear oficjalnie zaprezentowało najnowsze Air Max 2017, które są kolejną już kontynuacją serii Air Max zapoczątkowanej już w 1987 roku. Jest to bezpośredni następca butów Air Max 2016, które zadebiutowały pod koniec zeszłego roku.

Buty zostały zaprojektowanych specjalnie tak, aby zapewnić niespotkaną lekkość i długotrwały komfort. Jednoczęściowa cholewka Flymesh odpowiada za lekkość i wsparcie, a nowy, miękki kołnierz i delikatna, elastyczna amortyzacja poduszki gazowej Max Air na całej długości buta, gwarantują wyjątkową wygodę. Z kolei podeszwa środkowa z pianki Cushlon gwarantuje miękką amortyzację i ochronę przed wstrząsami. W porównaniu do poprzedniego wydania projektanci Nike zrezygnowali z kabelków Flywire, które widzieliśmy na zewnątrz cholewki. W pierwszej dostawie do wyboru mamy cztery wersje kolorystyczne. Są to mianowicie warianty: czarny, czarno turkusowy, a także czarno niebieski i czerwony.

Widoczne tu buty Nike Air Max 2017 są już dostępne w polskim sklepie Nike Sportswear.

NIKE SPORTSWEAR PREZENTUJE AIR MAX 2017-1 NIKE SPORTSWEAR PREZENTUJE AIR MAX 2017-2 NIKE SPORTSWEAR PREZENTUJE AIR MAX 2017-3 NIKE SPORTSWEAR PREZENTUJE AIR MAX 2017-4

 

Reklama
air jordan