Nike Sportswear nie spoczywa na laurach i oprócz dobrze znanych klasyków wydaje również całkiem nowe modele butów. Jednym z najnowszych jest bohater tego wpisu, czyli Nike LunarCharge. W sieci pojawiły się właśnie najnowsze informacje, które postaramy się Wam przybliżyć.

Jest to model butów, pod którego możemy podpiąć etykietę ‚easy-to-wear design’. Po pierwsze but stoi na podeszwie Lunarlon, którą widzieliśmy chociażby w LunarEpic zaprezentowanych kilka miesięcy temu. Gdy spojrzymy na ogólną linię i bryłę to w głowie pojawia się skojarzenie z Air Current z 1990r. Smukła i agresywna linia cholewki idealnie współgra z zaokrąglonymi elementami i akcentami. Neoprenowa konstrukcja cholewki to odwołanie do modelu z 1988 roku, czyli Air Flow. Kolejną inspiracją był klasyk z 1990r w postaci Air Max 90. W tym przypadku chodzi o oczka na sznurówki. Z kolei wygodne dopasowanie i uczucie miękkiego okalania stopy przy kołnierzu zaczerpnięto z Air Presto. Poniżej widzicie efekty tego śmiałego połączenia.

Widoczne tu buty Nike LunarCharge będą miały swoją premierę już 18 listopada, a zgarniecie jest w sklepie pod tym linkiem.

Nike Sportswear prezentuje buty Nike LunarCharge Nike Sportswear prezentuje buty Nike LunarCharge-3 Nike Sportswear prezentuje buty Nike LunarCharge-2 Nike Sportswear prezentuje buty Nike LunarCharge-1

Reklama
air jordan