- Reklama -NikeNike
Strona głównaEstill MagNike Sportswear przedstawia nowe buty Nike City Loop

Nike Sportswear przedstawia nowe buty Nike City Loop

Nike Sportswear co kilka miesięcy stara się nas zaskoczyć czymś nowym, jakimś świeżym projektem. Ostatnio były to chociażby Nike Air Zoom Humara czy w okresie wakacyjnym Nike Dualtone Racer. Dziś mam dla Was kolejny całkiem nowy lifestyle’owy model w postaci butów Nike City Loop. Zerknijcie zatem na załączone poniżej zdjęcia.

Na pierwszy rzut oka widzimy tu podobieństwa do jednego z najpopularniejszych butów w historii, czyli Nike Air Huarache. Można nawet rzec, że są nowoczesnym ujęciem wersji Air Huarache Light, a to przez linię wiązania oraz wysoki mudguard oraz konstrukcję typu slip on. W naszym przykładzie zestawiono ze sobą kolor czarny, który został wykorzystany na podeszwie i dolnych partiach cholewki oraz szary, który pojawia się na na górze buta. Pomimo, że cholewka ma konstrukcję slip on to i tak pojawia się tu wiązanie. Pełni ono funkcję dekoracyjną. Góra buta wykonana jest z materiału, który wykorzystywany jest przy produkcji bluz.

Widoczna tu wersja butów Nike City Loop pojawiła się w azjatyckim sklepie atmos. Sprawdzajcie na bieżąco dział nowości w polskim sklepie Nike, być może wpadną za kilka dni/tygodni.

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: