- Reklama -NIkeNIke

Nike szykuje się do premiery Nike Roshe Flyknit Socks

Nie minęło zbyt dużo czasu od oficjalnej premiery Nike Roshe Two, również w wersji Flyknit, a Nike Sportswear już szykuje się do kolejnej wersji tych ponadczasowych butów. Dziś przed Wami całkiem nowy model Nike Roshe Flyknit Socks.

Projektanci z siedziby Beaverton w Oregonie postanowili w tym przypadku na lekkiej i wygodnej podeszwie postawić cholewkę wykonaną w całości z przędzy Flyknit. Przy czym sposób jej tkania na boku jest ciut inny niż z przodu. Do tego dochodzi jeszcze okalający kostkę kołnierz, przez co czujemy się jakbyśmy chodzili w skarpecie na podeszwie. Dodatkowo na bokach mamy Swoosh, a przy języku i zapiętce pojawiają się pętelki. Na pierwszy ogień pójdą cztery wersje kolorystyczne, których zdjęcia umieszczam poniżej. Mowa tu o wydaniu w kolorze białym, czarnym, a także granatowym i czerwonym.

Niestety, ale szczegółów co do premiery opisywanych butów Nike Roshe Flyknit Socks jeszcze nie znam. Domyślam się jednak, że powinien to być okres około wakacyjny. Sprawdzajcie zatem na bieżąco nowości pod tym linkiem by nie przegapić premiery.

 

Nike szykuje sie do premiery Nike Roshe Flyknit Socks-1 Nike szykuje sie do premiery Nike Roshe Flyknit Socks-2 Nike szykuje sie do premiery Nike Roshe Flyknit Socks-3 Nike szykuje sie do premiery Nike Roshe Flyknit Socks-4

via us_11

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -NIkeNIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: