Przed Wami nowa odsłona ikony. Mowa tu o butach Tennis Classic Ultra Flyknit w nowej odsłonie na 2016 rok, które dziś mamy dla Was w kolorystyce Black / Black – White – Dark Grey.

Opisywane przez nas buty zostały wykonane z lekkiego, przewiewnego materiału Flyknit. Popularny tenisowy model wzbogacono o linki Flywire zapewniające elastyczność, wsparcie i dopasowanie. Skórzany Swoosh nadaje im stylowy wygląd, a korkowa wkładka zapewnia jeszcze większą wygodę. Cała góra buta jest w kolorze czarnym, jedynie napis Nike na zapiętce jest w kolorze białym. Wszystko to spoczywa na białawej podeszwie.

Zdjęcie tytułowe pochodzi ze sklepu Titolo, ale jeśli nie dostaniecie w ich w swoim rozmiarze to zajrzyjcie do polskiego sklepu Nike Sportswear.

Nike Tennis Classic Ultra Flyknit-Black-Black-White-Dark Grey-1 Nike Tennis Classic Ultra Flyknit-Black-Black-White-Dark GreyNike Tennis Classic Ultra Flyknit-Black-Black-White-Dark Grey-2 Nike Tennis Classic Ultra Flyknit-Black-Black-White-Dark Grey-3 Nike Tennis Classic Ultra Flyknit-Black-Black-White-Dark Grey-4 Nike Tennis Classic Ultra Flyknit-Black-Black-White-Dark Grey-5 Nike Tennis Classic Ultra Flyknit-Black-Black-White-Dark Grey-6

Reklama
air jordan