- Reklama -NikeNike
Strona głównaStylSneakersNike USA "Olympic Pack" (2016)

Nike USA „Olympic Pack” (2016)

Nike Sportswear celebruje tegoroczny olimpijski rok zestawem, w skład którego wchodzą buty w barwach amerykańskiej flagi i wzorowane na medalach olimpijskich. W jego skład wchodzi aż sześć różnych modeli i są to mianowicie: Presto GPX, Air More Uptempo, Presto Flyknit Ultra, a także Pegasus 92 Premium, Air Max BW Premium oraz Zoom Pegasus 92.

Presto GPX zadebiutowały podczas Olimpiady w Sidney w 2000 roku, but z cholewką w neoprenie z falistym wzorem i amerykańskim akcentem na języku. Presto Flyknit Ultra wykonano z granatowej przędzy z czerwonym kołnierzem oraz złotą konstrukcją na tyle i po boku. Pegasus 92 mają białą cholewkę z czerwonymi, niebieskimi oraz złotymi akcentami. Zoom Pegasus 92 mają całkiem podobny zestaw kolorów oraz skórzane panele na tej bezszwowej cholewce. Z kolei Air More Uptempo celebrują swoje 20 lecie występu na Olimpiadzie w Atlancie, podczas której miał je na sobie Scottie Pippen. Całość w granacie została przełamana bielą na ogromnym napisie Air. Air Max BW będą w czerni z patriotycznymi akcentami.

Premiera w sklepie sivasdescalzo już na początku lipca.

Nike USA-Olympic Pack (2016)-0 Nike USA-Olympic Pack (2016)-1 Nike USA-Olympic Pack (2016)-2 Nike USA-Olympic Pack (2016)-3 Nike USA-Olympic Pack (2016)-4 Nike USA-Olympic Pack (2016)-6 Nike USA-Olympic Pack (2016)-7

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: