- Reklama -NIke Air MaxNIke Air Max
Strona głównaStylSneakersNike WMNS Air Max 1 Premium – Armory Navy / Rugged Orange...

Nike WMNS Air Max 1 Premium – Armory Navy / Rugged Orange – Metallic Luster

W ostatnim czasie płeć piękna naprawdę nie może narzekać na firmę Nike, bowiem w sieci pojawiają się coraz to nowsze wydania różnych modeli. Dzisiaj pod lupę weźmiemy kolejny wariant kolorystyczny popularnych biegówek, czyli Air Max 1 oznaczonych oczywiście jako WMNS w wersji Premium.

Co do wyglądu to but ten sprawia wrażenie masywnego. Jest to chyba spowodowane połączeniem granatu z odblaskowym materiałem. Do tego dochodzi rdzawy swoosh i sznurówki, a całość uzupełnia biała podeszwa.

Natomiast, jeśli chodzi o dostępność to nie znamy jeszcze oficjalnej daty premiery, ale kicksy te powinny pojawić się w przeciągu kilku następnych tygodni – całkiem możliwe, że będzie to miesiąc sierpień. Sprawdzajcie wówczas sklepy, które w swoim asortymencie mają produkty tej marki – z wstępnych informacji wynika, że dostaniecie je w niemieckim inflammable.

Nike WMNS Air Max 1 Premium
Armory Navy/Rugged Orange–Metallic Luster
454746-400
Sierpień 2013

Nike-Air-Max-1-WMNS-PRM-2-540x470 Nike-Air-Max-1-WMNS-PRM-3-540x317 Nike-Air-Max-1-WMNS-PRM-4-540x307 Nike-Air-Max-1-WMNS-PRM-5-540x273 nike-wmns-air-max-1-premium-armory-navy1

- Reklama -Nike Air Force 1
- Reklama -NIke Air Force 1

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: