- Reklama -NikeNike
Strona głównaStylSneakersNike WMNS Roshe Run – Mercury Grey / Mrtr – Mn Grey...

Nike WMNS Roshe Run – Mercury Grey / Mrtr – Mn Grey – Atomic Pink

Nie uwierzycie, ale mamy dla Was zdjęcia przedstawiające kolejną wersję kolorystyczną modelu Roshe Run! Trzeba przyznać, że buty te w bardzo szybkim tempie zyskały sobie fanów na całym świecie. Dlatego nie ma co się dziwić, że projektanci firmy Nike co chwilę wrzucają do sieci nowe odsłony tych kicksów. Jest to przecież biznes, a taki zabieg wiąże się z zarobkiem, ale wydaje nam się, że jest to już chyba przesada i może dojść do sytuacji, gdzie po prostu zbrzydną nam te sneakersy.

Ale wracając do tematu. Najnowszy wariant Roshe Run oznaczony jest jako WMNS i w tym przypadku postawiono na połączenie kolorów, które nosi nazwę Mercury Grey/Mrtr-Mn Grey-Atomic Pink – tytuł jest dość kosmiczny, ale tak naprawdę mamy tutaj do czynienia głównie z dwoma barwami. Dominuje odcień szarości, który dobrze współgra z niewielkimi pomarańczowymi elementami.

Natomiast, jeśli chodzi o dostępność to już teraz można rozglądnąć się za tym wydaniem. Sprawdźcie m.in. szwajcarski sklep Titolo, gdzie wisi pełna rozmiarówka.

Nike WMNS Roshe Run
Mercury Grey/Mrtr–Mn Grey–Atomic Pink
511882 005
2013

imagemagic imagemagic (1) imagemagic (2) imagemagic (3)

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: