- Reklama -NIke Air MaxNIke Air Max
Strona głównaStylSneakersNike WMNS Roshe Run – Red Violet / Green Abyss – Wolf...

Nike WMNS Roshe Run – Red Violet / Green Abyss – Wolf Grey / White

W sieci pojawiło się kolejne wydanie popularnego modelu ze stajni Nike, czyli Roshe Run. Jednak na samym początku warto dodać, że w tym przypadku widnieje oznaczenie WMNS, także na pewno będzie to smaczek dla wszystkich kobiet.

Natomiast, jeśli chodzi o wariant kolorystyczny to nosi on nazwę Red Violet/Green Abyss-Wolf Grey/White. Trzeba przyznać, że tytuł jest dość długi, ale już wyjaśniamy z czym będziemy mieli do czynienia.

Przede wszystkim dominuje tutaj kolor, noszący fachową nazwę zieleni nefrytowej. Zajmuje on praktycznie całą powierzchnię tych butów i świetnie współgra z niewielkimi czerwonymi akcentami, które przechodzą bardziej w pomarańcz. Uzupełnieniem jest biała podeszwa.

Co do dostępności tych kicksów to obecnie możemy skorzystać jedynie z opcji pre-order w wybranych sklepach na świecie jak np. Afew czy Titolo.

Nike WMNS Roshe Run
Red Violet/Green Abyss–Wolf Grey/White
511882 303
Styczeń 2014

Wmns-Nike-Rosherun-dffsd-jd-atmc-orng-md-orwd-brn_b5 Wmns-Nike-Rosherun-dffsd-jd-atmc-orng-md-orwd-brn_b2 Wmns-Nike-Rosherun-dffsd-jd-atmc-orng-md-orwd-brn_b3 Wmns-Nike-Rosherun-dffsd-jd-atmc-orng-md-orwd-brn_b4

- Reklama -Nike Air Force 1
- Reklama -NIke Air Force 1

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: