- Reklama -NIkeNIke

Nike wyda Air Force 1 High GORE-TEX, które przydadzą się na jesień i zimę

Powoli wchodzimy w ostatni kwartał bieżącego roku, a to oznacza, że przydadzą się nam odpowiednie buty na jesień i zimę. Z pomocną dłonią przychodzi do nas Nike serwując specjalną wersję butów Air Force 1 High GORE-TEX, których oficjalne zdjęcia znajdziecie w dalszej części wpisu.

Jeśli mielibyśmy opisać je jednym zdaniem to brzmiałoby ono mniej więcej tak: zaawansowana technologicznie konstrukcja dopełniona elementami militarystycznymi. Designerzy z Beaverton w Oregonie starannie dobrali wysokiej jakości materiały by sprawdziły się w niekorzystnych warunkach atmosferycznych jakie na nas czekają w najbliższych tygodniach.

Na odświeżonej cholewce koszykarskiego klasyka z 1982 roku pojawia się skóra, nylon i ripstop nylon na elastycznym kołnierzu, które zabarwiono na kolor białawy. Projekt dopełnia przezroczysty lodowo niebieski Swoosh na bocznych sektorach buta i czarny napis GORE-TEX, który potwierdza wodo i wiatroodporność konstrukcji. Cały projekt wieńczy lodowo niebieska i półprzezroczysta podeszwa. Warto tu jeszcze wspomnieć o specyficznym wiązaniu, zapięciu na zamek błyskawiczny i dodatkowych linkach do zaciągnięcia w kołnierzu.

Opisywane buty Nike Air Force 1 High GORE-TEX pojawią się w nadchodzących tygodniach w oficjalnym sklepie Nike, więc sprawdzajcie na bieżąco ich dział nowości.

Nike Air Force 1 High GORE-TEX 1 Nike Air Force 1 High GORE-TEX 2 Nike Air Force 1 High GORE-TEX 4 Nike Air Force 1 High GORE-TEX 5 Nike Air Force 1 High GORE-TEX 6 Nike Air Force 1 High GORE-TEX 7

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -NIkeNIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: