- Reklama -Air Jordan 1 Low Neutral Grey
Strona głównaStylSportswearNike i Liverpool FC prezentują nowe koszulki piłkarskie na sezon 2021/22

Nike i Liverpool FC prezentują nowe koszulki piłkarskie na sezon 2021/22

Nike i Liverpool FC prezentują nowe koszulki piłkarskie na sezon 2021/22. Ich design nawiązuje do strojów z 1964 roku. W tym roku brytyjski klub po raz pierwszy założył całkowicie czerwony strój – zastępując czerwono-biały zestaw – dzięki czemu zespół miał zyskać przewagę psychologiczną nad przeciwnikami.

Pamiętny debiut na Anfield odbył się mocnym echem poprzez moc i siłę czerwieni na koszulkach. Obecne trykoty mają być prawie w całości w czerwieni, a jedynie wąskie ukośne paski przechodzą od jednego ramienia na przeciwległy bok. Podobnie jak wspomniane paski, tak i kołnierzyk oraz wykończenia rękawków będą w ciut jaśniejszym odcieniu wpadającym w pomarańcz.

Co ciekawe, nowy zestaw, który zawodnicy będą nosić na boisku oraz repliki koszulek dla kibiców są wykonane w 100% z przetworzonej tkaniny poliestrowej. Materiał będzie pochodził z plastikowych butelek odzyskanych z recyklingu.

„Wspaniale jest widzieć idealne połączenie naszego dziedzictwa i innowacyjności produktów Nike w naszym nowym stroju domowym” – mówi obrońca Liverpoolu Virgil Van Dijk. „Będąc częścią rodziny Swoosh od lat, zajmują czołową pozycję w dziedzinie zrównoważonego projektowania i bardzo przyczyniają się do tego, aby nasz sport był bardziej ekologiczny”.

Koszulki na mecze domowe Liverpool FC zadebiutują już za chwilę, bo w meczu Crystal Palace 23 maja. Członkowie sklepu Nike będą mogli kupić koszulki już od 20 maja, a szeroka dostępność i premiera ustawiona jest na 3 czerwca.

nike x Liverpool koszulki piłkarskie 2021 22 1 nike x Liverpool koszulki piłkarskie 2021 22 2 nike x Liverpool koszulki piłkarskie 2021 22 3

- Reklama -NIKE FLEECE
- Reklama -Air Jordan 1 Low Neutral Grey

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: