- Reklama -NikeNike
Strona głównaStylSneakersNIKEiD rusza z Epic React Flyknit iD wraz z 5 unikatowymi kolaboracjami

NIKEiD rusza z Epic React Flyknit iD wraz z 5 unikatowymi kolaboracjami

Począwszy od 3 maja w NIKEiD zobaczymy nowe Epic React Flyknit, więc będziemy mogli zaprojektować sami swoją własną wersję. Dodatkowo na rozruch Nike weszło w kolaborację z pięcioma klubami czy też społecznościami biegowymi z całego świata.

Kolaboracje te oznaczają, że dostępne są dodatkowe unikatowe cechy konstrukcyjne każdej załogi, w tym wyściółki, pętelki na zapiętce, stabilizator pięty i palety kolorów. Aby pokazać możliwości, każda z załogi zaprojektowała but, który zawiera detale, które reprezentują ich miasto i co je napędza.

Athletics Far East z Tokio zaprezentowało buty, które odwzorowuje paletę z mapy metra. Run Club z koreatown w Los Angeles wzorował się na koreańskiej fladze. Następnie mamy Private Road Running Club z Seulu wrzuca logo Corinthian oraz złote akcenty związane z maratonami. Ekipa One Crew z Szanghaju sięga do natury i chmur. Holenderska ekipa Patta i londyńska Track Mafia sięgnęli do motywu nieustraszonej natury kultury miasta.

Normalne projektowanie NIKEiD Epic React Flyknit rusza 3 maja, z kolei wspomniane wyżej kolaboracje pojawią się 10 maja.

PRZEJDŹ DO SKLEPU

Nike-Epic-React-Flyknit-NikeiD-1 Nike-Epic-React-Flyknit-NikeiD-2 Nike-Epic-React-Flyknit-NikeiD-3 Nike-Epic-React-Flyknit-NikeiD-4 Nike-Epic-React-Flyknit-NikeiD-5

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: