- Reklama -NikeNike
Strona głównaStylSneakersDuet Ninja x adidas Originals zaprojektował wspólnie nowe Nite Jogger “Time In”

Duet Ninja x adidas Originals zaprojektował wspólnie nowe Nite Jogger “Time In”

Kilka tygodni temu ogłoszono, że nowym nabytkiem ekipy spod znaku Trzech Pasków jest jedna z największych gwiazd e-sportu, ale dopiero dziś możemy przedstawić Wam efekt ich współpracy. Przed Wami nowe buty Ninja x adidas Nite Jogger „Time In”.

Trzeba przyznać, że do takich współprac nie dochodzi zbyt często, więc tym bardziej trzeba na nią zwrócić uwagę. Urodzony w Detroit gracz Fortnite, którego prawdziwe imię i nazwisko brzmi Richard Tyler Blevins, został zaproszony do zaprojektowania unikatowej wersji butów Nite Jogger. Nowy projekt został zatytułowany „Time In”.

„Time In” to platforma zbudowana przez adidas i Ninję, aby uczcić godziny spędzone przez twórców z całego świata na doskonaleniu i rozwijaniu swoich umiejętności. Łączy ona twórców pod marką adidas i polega na inwestowaniu w swoje marzenie oraz popiera pogląd, że trzeba poświęcić czas i ciężko pracować na swój sukces na długo przed jego pojawieniem.

Podkreślając znaczenie „Time In”, Ninja podkreśla swoje pochodzenie: „Jeśli dziecko z Chicago, które uwielbia grać w gry wideo, może współpracować z jedną z najbardziej znanych marek sportowych na rynku, aby wspólnie wypuścić buty, wszystko jest naprawdę możliwe. Dzięki tej filozofii mam nadzieję, że mogę zainspirować kolejne pokolenie twórców do realizacji ich marzeń – jeśli chcesz zainwestować swój CZAS to możesz osiągnąć wszystko ”.

Ninja x adidas Nite Jogger Time In 1 Ninja x adidas Nite Jogger Time In 2 Ninja x adidas Nite Jogger Time In 3

Co do samych butów to otrzymujemy cholewkę bazującą na połączeniu koloru niebieskiego okupującego siateczkę na toeboxie i wewnętrzne panele buta z jasną szarością, która zabarwiła zamszowe panele przy wiązaniu i wokół toeboxa. Czarny tył i język, jak również białe boki z kontrastowymi trzema paskami wieńczą temat cholewki. Warto jeszcze wspomnieć o żółtym napisach „Time In” oraz „Ninja” umieszczonych od wewnętrznej strony buta. Kolor ten pojawia się również na wyściółce. Wszystko to zostało osadzone ba białej podeszwie Boost z czarno brązowym spodem.

Buty adidas Ninja pojawią się w sprzedaży już 31 grudnia w oficjalnym sklepie niemieckiej marki pod tym linkiem. Ich cena będzie ustawiona na poziomie 649 złotych.

Ninja x adidas Nite Jogger “Time In”
Core White / Collegiate Navy – Collegiate Royal
FV6404
31 Grudzień 2019
649 zł

Ninja x adidas Nite Jogger Time In FV6404 1 Ninja x adidas Nite Jogger Time In FV6404 2 Ninja x adidas Nite Jogger Time In FV6404 3 Ninja x adidas Nite Jogger Time In FV6404 4 Ninja x adidas Nite Jogger Time In FV6404 5 Ninja x adidas Nite Jogger Time In FV6404 7

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: