- Reklama -NikeNike
Strona głównaStylStreetwearNOAH wypuszcza mini kolekcję "Oysterman Mascot"

NOAH wypuszcza mini kolekcję „Oysterman Mascot”

Nowojorski brand NOAH po ostatniej kolaboracji z Whitney Museum powraca do nas z nową mini kolekcją „Oysterman Mascot”, z którą zapoznacie się bliżej poprzez wklejone pod tekstem foty.

Twórca marki Brendon Babenzien przekonuje, że przy tworzeniu swojej marki głównym zamysłem było uchwycenie ducha natury i spokoju, kojarzącego się z szumem wody czy też nawiązanie do gości, którzy surfują, łowią ryby czy pracują na dokach. Przy takim wstępie nawiązanie do ostryg w najnowszej kolekcji wydaje się jak najbardziej logiczne. 

Świeża kolekcja tym razem wspiera Billion Oyster Project, ekologiczną organizację non-profit z siedzibą w Nowym Jorku, która zobowiązała się do przywrócenia miliarda ostryg do New York Harbor.

W skład kolekcji wchodzą koszulki z krótkim rękawem w wielu kolorach, z graficznym nadrukiem z przodu i na środku, a także bluzy z okrągłym dekoltem i tym samym logo. Motyw pojawia się również na czapce w dwóch kolorach, a także na torbie, butelce na wodę i kubku.

Sprzedaż kolekcji NOAH „Oysterman Mascot” ruszy już 10 października w ich sklepie online, a uzyskany dochód zostanie przekazany na wyżej wspomnianą organizację.

noah oysterman Mascot fw19 1 noah oysterman Mascot fw19 2 noah oysterman Mascot fw19 3 noah oysterman Mascot fw19 4 noah oysterman Mascot fw19 5 noah oysterman Mascot fw19 6 noah oysterman Mascot fw19 7 noah oysterman Mascot fw19 8 noah oysterman Mascot fw19 9 noah oysterman Mascot fw19 10 noah oysterman Mascot fw19 11 noah oysterman Mascot fw19 12 noah oysterman Mascot fw19 13 noah oysterman Mascot fw19 14 noah oysterman Mascot fw19 15 noah oysterman Mascot fw19 16 noah oysterman Mascot fw19 17 noah oysterman Mascot fw19 18 noah oysterman Mascot fw19 19 noah oysterman Mascot fw19 20

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: