- Reklama -The Illest Instagram
Strona głównaStylSneakersNowojorski brand NOAH przedstawia swoje wersje butów Vans OG Style 24LX

Nowojorski brand NOAH przedstawia swoje wersje butów Vans OG Style 24LX

Przyjaźń na linii NOAH x Vans zostaje właśnie scementowana kolejnym wspólnym projektem. Na ekranach Waszych urządzeń widzicie właśnie limitowane wersje modelu Vans OG Style 24LX.

Przedsięwzięcie chce pokazać i złożyć hołd krawężnikom z kalifornijskiego Venice i ich roli w historii skateboardingu. Wspomniane krawężniki mają długą historię w twórczym rozwoju skateboardingu, od Natasa Kaupasa i Erica Dressena w starych filmach Speed Wheels / Santa Cruz, po Tima Gavina w Tim and Henry’s Pack of Lies i nie tylko.

W przedstawianych tu wersjach zastosowano abstrakcyjny kamuflaż, który jako styl nadruku był dość popularny w czasach, gdy buty pojawiły się po raz pierwszy na rynku, czyli pod koniec lat 80-tych. Wysoka sylwetka wykonana z płótna została dopełniona gumowym noskiem i podeszwą w zbliżonym kolorze (białym lub czarnym). Natomiast wspomniane płótno występuje w odcieniu białawym z zielonym wzorem oraz różowym, w którym wzór jest czarny.

Premiera opisywanych butów NOAH x Vans OG Style 24LX przewidziana jest już za chwilę, bo na 8 kwietnia bieżącego roku. Dostaniecie je w ich sklepie online.

noah x vans style 24 ss21 1 noah x vans style 24 ss21 2 noah x vans style 24 ss21 3 noah x vans style 24 ss21 4 noah x vans style 24 ss21 5 noah x vans style 24 ss21 6 noah x vans style 24 ss21 7 noah x vans style 24 ss21 8

- Reklama -Nike Blazer
- Reklama -The Illest Instagram

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: