- Reklama -NIkeNIke

Norse Projects x adidas Consortium Torsion TRDC

Norse Projects wchodzi ponownie w kolaborację z adidas Consortium, pierwszą od 2017 roku. Owocem tej wymiany doświadczeń jest nowa wersja butów adidas Torsion TRDC.

Buty zostały zaprojektowane zgodnie z od dawna głoszonym nordyckim hasłem „stworzony na całe życie – dobre na wszystkie pory roku”, co z miejsca informuje nas o użytych materiałach i kolorystyce.

Buty zostały wykonane z szeregi syntetycznych materiałów, dzięki temu są lekkie i jednocześnie wytrzymałe. Buty zabarwiono w odcieniach szarości, co stanowi ukłon w stronę centrum Kopenhagi, a gradientowa podeszwa ma imitować mgłę i słabą widoczność. Ten stonowany i prosty projekt został przełamany neonowo-żółtymi sznurówkami. Na dołączonych pod tekstem zdjęciach zapoznacie się z nimi dokładniej.

Widoczne w tym wpisie buty Norse Projects x adidas Consortium Torsion TRDC pojawią się w sprzedaży już 11 października w ich sklepie online. Być może z czasem pojawia się w Chmielna 20.

Norse Projects x adidas Consortium Torsion TRDC 1 Norse Projects x adidas Consortium Torsion TRDC 2 Norse Projects x adidas Consortium Torsion TRDC 3 Norse Projects x adidas Consortium Torsion TRDC 4 Norse Projects x adidas Consortium Torsion TRDC 5 Norse Projects x adidas Consortium Torsion TRDC 6

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -NIkeNIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: