- Reklama -Air Jordan 1 Low Neutral Grey
Strona głównaStylSneakersNotre wraz z Vault by Vans wydają limitowane Old Skool LX

Notre wraz z Vault by Vans wydają limitowane Old Skool LX

Zespół projektowy powstały na linii Notre x Vans Vault poznał się już w 2018 roku. Teraz zasiedli do jednego stołu projektowego raz jeszcze, a owocem ich współpracy są cztery wersje butów Vans Old Skool LX.

Projektanci dopracowali projekt umieszczając uścisk dłoni charakterystyczny dla chicagowskiego sklepu na boku cholewki, który zastąpił Jazz Stripe, czyli branding Vans. Do wyboru będziemy mieli cztery zamszowe konstrukcje, które zabarwiono w kolorach: czerwonym, czarnym, białawym oraz w odcieniach koloru niebieskiego. Każdy z wariantów będzie spoczywał na białawej podeszwie, a przez buty przewleczono białawe sznurówki.

Przedsięwzięcie odbywa się w ramach Vault by Vans. Oznacza to, że buty będą wykonane z lepszych materiałów i ze zwiększoną uwagą zwróconą na wykonanie.

Według zapowiedzi buty Notre x Vans Vault Old Skool LX pojawią się ekskluzywnie w ich sklepie online już 31 października w cenie $90. Do tego czasu zapoznajcie się na spokojnie z poniższą galerią zdjęć.

notre x vans old skool lx fw20 1 notre x vans old skool lx fw20 2 notre x vans old skool lx fw20 3 notre x vans old skool lx fw20 4 notre x vans old skool lx fw20 5

 

- Reklama -NIKE FLEECE
- Reklama -Air Jordan 1 Low Neutral Grey

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: