- Reklama -NikeNike
Strona głównaStylSneakersNowa kolaboracja Jeff Staple x Puma Clyde (Wiosna 2017)

Nowa kolaboracja Jeff Staple x Puma Clyde (Wiosna 2017)

Przyjaźń pomiędzy niemiecką marką Puma a nowojorskim designerem Jeffem Staple w dalszym stopniu ma się dobrze. Na tyle dobrze, że właśnie przyniosła nam kolejny kolaboracyjny projekt w postaci nowych wersji butów Puma Clyde, których świetne zdjęcia widzicie poniżej.

Projektant raz jeszcze na warsztat bierze swój firmowy patent, czyli gołębia i montuje go w kultowym modelu Clyde. Co zyskujemy tym razem? Ano cholewkę w kolorze szarym i to w jego dwóch odcieniach: ciemniejszym na zewnątrz i jaśniejszym od środka. Z kolei żywy odcień różu siada na wyściółkę wraz z wkładką oraz na zapiętkę. Różowy jest również napis na boku oraz końcówki szarych sznurówek. W komplecie znajdziemy dodatkowe sznurówki w innych barwach.

Oprócz widocznych tu butów na stronie Footshop znajdziecie również inne modele oraz odzież powstałą we współpracy z Jeffem Staple. Za zdjęcia odpowiadał 1000sneakers.

Nowa kolaboracja Jeff Staple x Puma Clyde (Wiosna 2017)-2 Nowa kolaboracja Jeff Staple x Puma Clyde (Wiosna 2017)-3 Nowa kolaboracja Jeff Staple x Puma Clyde (Wiosna 2017)-4 Nowa kolaboracja Jeff Staple x Puma Clyde (Wiosna 2017)-5

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: