- Reklama -NIkeNIke

adidas wydaje nowe Response CL nawiązujące do lat 2000

Pomimo tego, że archiwum adidas jest niezmiernie bogate w świetne biegowe sylwetki, to designerzy czasami korzystają z jego dobrodziejstwa jedynie na potrzeby inspiracji i poszukiwania ciekawych rozwiązań. Przykładem na to niech będzie całkiem nowa sylwetka adidas Response CL nawiązująca do lat 2000.

Za wprowadzenie nowego modelu na rynek odpowiada dywizja adidas Consortium, czyli specjalny oddział niemieckiej marki specjalizujący się w limitowanych edycjach, kolaboracja i specjalnych projektach.

Nowy model zapożycza rozwiązania z całej linii Response, która cieszyła wielu fanów na przestrzeni lat 2000. Po cholewkę sięgnięto do modelu Response Cushion z roku 2003. Z kolei w podeszwie znajdziemy takie rozwiązania jak Formotion oraz adi wear, które możecie kojarzyć na przykład z Response Control 7 z 2007 roku. Siateczkowa cholewka, nakładki ze skóry syntetycznej, paski z TPU, a także podeszwa środkowa z pianki EVA oraz wkładka Adi prene w przedniej części stopy – to tylko część zastosowanych rozwiązań.

Na pierwszy ogień pójdą dwie bardzo podobne kolorystyki. Pierwsza z nich łączy granatową siateczkę z białymi panelami, którym towarzyszą szare wstawki oraz zielone trzy paski na boku. Z kolei wariant numer dwa to biała siateczka i panele uzupełnione o czarne akcenty. W obu wersjach podeszwy pozostały białe.

Buty adidas Response CL, z którymi zapoznacie się poprzez poniższe fotografie, wpadną do sprzedaży już 5 września.

adidas response cl FW4440 1 adidas response cl FW4440 2 adidas response cl FW4440 3 adidas response cl FW4440 4 adidas response cl FW4442 1 adidas response cl FW4442 2 adidas response cl FW4442 3 adidas response cl FW4442 4 adidas response cl FW4442 5

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -NIkeNIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: