- Reklama -NikeNike
Strona głównaStylSneakersNowe Air Jordan 9 będą inspirowane baseballową rękawicą

Nowe Air Jordan 9 będą inspirowane baseballową rękawicą

Zapewne część z Was pamięta jak Michael Jordan odszedł na swoją pierwszą sportową emeryturę. Bez sportu nie wytrzymał jednak zbyt długo i zaczął grać półzawodowo w baseball w drużynie Birmingham Barons, drugiej czy też rezerwowej drużynie Chicago White Sox. Właśnie od tego motywu powstała seria jordanów Barons.

Dziś jednak do sieci wpadły zdjęcia pokazujące nową wersję butów Air Jordan 9, które inspirowane są baseballową rękawicą. Mamy zatem kolejne nawiązanie do drugiej miłości MJ. Cholewka buta wykonana jest z czarnej skóry i postawiona na czarno białej podeszwie. Niby nic szczególnego co nie? Zerknijcie jednak dokładniej na boczne panele, gdzie widzimy specjalne dekoracyjne przeszycia nawiązujące do wspomnianej rękawicy. Trzeba przyznać, że to dość specyficzny i niecodzienny zabieg, a efekt końcowy może się spodobać.

Na chwilę obecną niestety nie znamy ich daty premiery i nie wiem czy nie skończy się na fazie sampli.

Nowe Air Jordan 9 beda inspirowane baseballowa rekawica-1 Nowe Air Jordan 9 beda inspirowane baseballowa rekawica-2 Nowe Air Jordan 9 beda inspirowane baseballowa rekawica-3

Source: 2muchsol3

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: