- Reklama -Travis Scott Air Jordan 1 fragment
- Reklama -Travis Scott Air Jordan 1 fragment
Strona głównaSztukaDesignNowe figurki Medicom Toy [email protected] „Keith Haring #6”

Nowe figurki Medicom Toy [email protected] „Keith Haring #6”

Powracamy do kolejnych nowości z obozu Medicom Toy. Ich najnowsze zabawki [email protected] przedstawiają szóstą wersję nawiązującą do dzieł słynnego amerykańskiego artysty Keitha Haringa.

Na ekranach widzicie właśnie misia w kolorze białym pokrytego w całości czerwonymi sercami, na których widnieje szalony uśmiech i rozbawione oczy. Oczywiście zostały narysowane w stylu Haringa. Dodatkowo na plecach umieszczono dodatkowo odręczny podpis amerykańskiego artysty, co zreszta prezentuje jedno z poniższych zdjęć.

W sprzedaży internetowej w CJ Mart pojawiają się dwie różne wersje figurek Medicom Toy [email protected] „Keith Haring #6”. Pierwsza to zestaw z zabawkami 100 oraz 400%, czyli o wielkości 7 i 28 centymetrów, z kolei druga to wielka figurka 1000% o wysokości 70 centymetrów. Po zamówieniu dostawa ustawiona jest na okolice października.

Medicom Toy BEARBRICK Keith Haring 6 1 Medicom Toy BEARBRICK Keith Haring 6 2 Medicom Toy BEARBRICK Keith Haring 6 3 Medicom Toy BEARBRICK Keith Haring 6 4 Medicom Toy BEARBRICK Keith Haring 6 5 Medicom Toy BEARBRICK Keith Haring 6 6

- Reklama -Travisc Scott Fragment Air Jordan 1
- Reklama -Nike SB Dunk Low Barcelona
- Reklama -Travis Scott Air Jordan 1 fragment
- Reklama -Travis Scott Air Jordan 1 fragment

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: