- Reklama -NikeNike
Strona głównaStylSneakersTak wygląda całkiem nowy model Nike Presto Fly World

Tak wygląda całkiem nowy model Nike Presto Fly World

Sezon letni i co za tym idzie słoneczne dni zbliżają się wielkimi krokami. Właśnie na ten okres w roku ekipa designerów Nike przygotowała całkiem nowy model nazwany Nike Presto Fly World.

Projektanci z Beaverton w Oregonie postanowili stworzyć swego rodzaju hybrydę. Połączyli nowość z 2017 roku, czyli model Presto Fly z modelem rodem z 2003 roku – Presto World, więc temat nazewnictwa mamy już wyjaśniony.

Teraz przejdźmy do samego projektu, który również nawiązuje do wspomnianych wyżej modeli. Z tego pierwszego modelu mamy zaczerpniętą podeszwę bez Swoosha, ogólną sylwetkę cholewki otulającą stopę oraz element znajdujący się wokół pięty. Z kolei z modelu numer dwa zaczerpnięto boczny element idący od podeszwy aż po same wiązanie, tyle że tym razem umieszczono na nim Swoosha. Cała konstrukcja cholewki bazuje na neoprenie i jedynie boczny element jest wykonany z siateczki.

Na poniższych zdjęciach zapoznacie się ze wszystkimi nowymi kolorystykami butów Nike Presto Fly World, które są już dostępne w oficjalnym sklepie Nike pod tym linkiem.

Do wyboru mamy ogólnie 5 nowych wariantów. Ten ze zdjęcia tytułowego może przywodzić Wam na myśl kultowy już wariant „Unholy Cumulus”. Z kolei cztery pozostałe to wydania klasyczne jak biel i czerń, szarość czy odcienie koloru oliwkowego.

Cena za nowe Nike Presto Fly World ustawiona jest na poziomie 419 zł.

Nike Presto Fly World 1 Nike Presto Fly World 2 Nike Presto Fly World 3 Nike Presto Fly World 4 Nike Presto Fly World 5

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: