NIKEiD to jedna z najlepszych rzeczy jakiekolwiek wymyślono. Dziś dostajemy możliwość zaprojektowania ich najmłodszego dziecka, czyli butów Nike VaporMax.

Mamy możliwość zmian na dwóch płaszczyznach. Pierwsza z nich to cholewka, możemy wybrać albo czarną albo biało czarną (nie ma jej na zdjęciach). Drugą płaszczyzną jest podeszwa z poduszek powietrznych. Tu mamy już większe pole do manewrów. NIKEiD daje aż siedem różnych kolorów: pomarańczowy, jaskrawo zielony, turkusowy, a także niebieski, różowy, czarny lub możemy zostawić to przezroczyste. Mamy również możliwość skorzystać z siedmiu kolorów przy wyborze koloru Swoosha.

Swoje nowe Nike VaporMax możecie zaprojektować i kupić na stronie NIKEiD pod tym linkiem. Spieszcie się, ponieważ opcje te nie będą zbyt długo dostępne.

Od teraz w NIKEiD mozesz zaprojektowac swoje wlasne Nike VaporMax-1 Od teraz w NIKEiD mozesz zaprojektowac swoje wlasne Nike VaporMax-2 Od teraz w NIKEiD mozesz zaprojektowac swoje wlasne Nike VaporMax-3 Od teraz w NIKEiD mozesz zaprojektowac swoje wlasne Nike VaporMax-4 Od teraz w NIKEiD mozesz zaprojektowac swoje wlasne Nike VaporMax-5 Od teraz w NIKEiD mozesz zaprojektowac swoje wlasne Nike VaporMax-6 Od teraz w NIKEiD mozesz zaprojektowac swoje wlasne Nike VaporMax-7

Reklama
air jordan