- Reklama -NikeNike
Strona głównaStylSneakersOdcienie bez granic - kolorystyka nowej kolekcji Nike

Odcienie bez granic – kolorystyka nowej kolekcji Nike

Odcienie bez granic – tak można określić kolorystykę nowej kolekcji Nike stworzonej z myślą o letnich zmaganiach sportowych. Całość bazuje na dwóch charakterystycznych dla marki odcieniach: Volt oraz Hyper-Punch Pink, które od razu rzucają się w oczy i przykuwają uwagę.

Zespół czuwający nad kolorystyką produktów szukał inspiracji w płynnym ruchu ludzkiego ciała. Wychodząc od ruchu sportowca designerzy przeszli do wyobrażeń tropikalnych lasów deszczowych i bujnej fauny, która występuje w klimacie równikowym: ptaków z przyciągającymi oko piórami mieniącymi się feerią barw czy chrząszczy z futurystycznymi, połyskującymi pancerzykami.

Pod wpływem tych obserwacji powstała pełna energii letnia paleta z nową, ikoniczną kolorystyką, którą przeniesiono na barwy narodowe. Podsycono tradycyjne odcienie tak, by stały się jeszcze żywsze
i jeszcze głębsze. Uzyskano gradientowe przejście kolorów Nike Volt i Hyper-Punch Pink, na których oparto kolorystykę cholewek butów na tegoroczny sezon, włącznie z wszystkimi modelami dla lekkoatletów.

Ogólnie jest tego bardzo dużo, wiele modeli, rozwiązań i technologii, więc każdy powinien wybrać coś dla siebie. Wszystko znajdziecie w sklepie pod tym linkiem już na początku sierpnia.

Nike_Odcienie_bez_granic Odcienie bez granic-kolorystyka nowej kolekcji Nike-1 Odcienie bez granic-kolorystyka nowej kolekcji Nike-2 Odcienie bez granic-kolorystyka nowej kolekcji Nike-3

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: