- Reklama -NikeNike
Strona głównaSztukaDesignOFF-White "HOME" - nowa kolekcja dodatków do domu

OFF-White „HOME” – nowa kolekcja dodatków do domu

Off-White to już nie tylko kolekcja odzieży, obuwie czy kolaboracje z Nike, ale ogromny brand, który pozwala sobie na stworzenie kolekcji „HOME” z dodatkami do naszych czterech kątów.

W najnowszej kolekcji znajdziemy trzy różne kategorie, które zostały nazwane „CERAMICS”, „BED” oraz „BATH”.

Kategoria „CERAMICS” składa się z zestawu śniadaniowego, zestawu obiadowego i innych dodatków, takich jak kubki do kawy, popielniczki i podstawki pod mydełka. Wszystkie wymienione pozycje wykonano z porcelany zabarwionej na kość słoniową, którą dopieszczają niebieskie akcenty i rysunki.

Pośród nowości oznaczonych znakiem „BED” znajdziemy dwuczęściową kanapę, która złożona tworzy narożnik. Dopasowano do tego wyrazisty czerwony kos z ogromnym logotypem marki. Pośród nowości możemy zobaczyć również poszewki.

Z kolei kolekcja „BATH” będzie obejmowała zestaw ręczników w jaśniutkim kremowym kolorze, jak również szlafrok utrzymany w podobnej stylistyce.

Zerknij zatem na dołączone fotografie prezentujące kolekcję dodatków do mieszkania oznakowanych projektem OFF-WHITE „HOME” i szykujcie się na premierę ustawioną na 1 września. Ceny będą się mieściły w przedziale od $95 USD do $635 USD.

OFF-WHITE HOME 1 OFF-WHITE HOME 2 OFF-WHITE HOME 3 OFF-WHITE HOME 4 OFF-WHITE HOME 5 OFF-WHITE HOME 6

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: