- Reklama -NikeNike
Strona głównaStylSneakersOff-White x Timberland 6-Inch z datą premiery!

Off-White x Timberland 6-Inch z datą premiery!

Zarówno marka Off-White, jak i Timberland może zaliczyć się do tych z kategorii pracowitych. Dla tej pierwszej był to zdecydowano mocny rok, zwieńczony współpracą z Nike. Natomiast, jeśli chodzi o Timberland to brand ten co chwile prezentuje swoje własne i kolaboracyjne projekty. Zresztą kilka godzin temu pisaliśmy o współpracy z The North Face.

Natomiast teraz skupimy się ponownie na modelu 6-Inch, który powstał w wyniku pracy z Virgilem Ablohem, założycielem Off-White. W tym przypadku mamy do czynienia z dwiem kolorystykami. Pierwsza z nich to neonowa zieleń, która teoretycznie nie kojarzy się z tego typu obuwiem, ale mimo wszystko wypada bardzo korzystnie. Pokrywa ona całą powierzchnię a dodatkami są loga tych dwóch firm oraz coś na kształcie breloka. Co do drugie wydania to sytuacja jest bliźniacza, tylko że główną rolę odrywa pomarańcz.

Co do dostępności poniższego zestawu to już teraz możecie załapać się na pre-order za jedyne 933 dolców. Natomiast oficjalna data premiery przypada na 8 marca.

Off-White x Timberland 6-Inch z data premiery1 Off-White x Timberland 6-Inch z data premiery2 Off-White x Timberland 6-Inch z data premiery3 Off-White x Timberland 6-Inch z data premiery4 Off-White x Timberland 6-Inch z data premiery5 Off-White x Timberland 6-Inch z data premiery6 Off-White x Timberland 6-Inch z data premiery7

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: